Ochrona żywności i przeciwpozarowa


W wypadku prowadzenia działalności gospodarczej, opartej na składowaniu towaru, dobrym, dodatkowym wyposażeniem hali bądź magazynu będzie Kurtyna paskowa. Doskonale sprawdzająca się przy ochronie zarówno żywności, jak i wszelkich innych produktów, na które zgubny wpływ mogą mieć zmienne warunki atmosferyczne.
Producent takich kurtyn z PCV dostosowuje je do rozmiarów danych pomieszczeń, a zamówienia realizuje zarówno zgodnie z wymiarami, jak i kolorystyka pomieszczeń. Do hurtowni, pralni i innych, a także specjalistyczne, jak kurtyny paskowe, czy przystosowane do warunków chłodniczych.
Wszystkie rodzaje kurtyn posiadają atest sanepidu dopuszczający je do użytku przy artykułach spożywczych i co bardzo zwiększa ich użyteczność, są niepalne, a więc w razie powstania pożaru kurtyna na drzwi może być swoistego rodzaju zaporą przeciwogniową, mogącą zapobiec dalszemu rozprzestrzenieniu się ognia.
Łatwo je utrzymać w czystości, a dzięki zaokrąglonym krawędziom, są bezpieczne w użytkowaniu. Przepuszczają światło słoneczne, nie zaciemniając pomieszczeń i mogą być używane w układach brama-kurtyna.