Laminowanie brwi – co to jest i dlaczego warto?


Masz wrażenie, że twoje brwi wołają dosłownie o pomstę do nieba, bo gdy tylko próbujesz coś z nimi zrobić i jakoś nad nimi zapanować, malując je kredkami bądź zwykłymi cieniami czy nawet ultra mocną pomadą, one błyskawicznie wracają do swojego pierwotnego kształtu i w mgnieniu oka zaczynają się rozmazywać, pozostawiając nieestetyczne plamy na skórze wokół włosków? Pomyśl zatem o skorzystaniu z… trwałego makijażu! A nie musi to być od razu poważny makijaż permanentny brwi Poznań. Laminowanie brwi to w tym momencie jeden z popularniejszych kosmetycznych zabiegów, za sprawą którego zdołasz zadbać o swój wygląd i nareszcie zrezygnujesz z sięgania po mało praktyczne i trudne w użyciu cienie czy pomady. Laminacja świetnie sprawdza się w wielu przypadkach. Zaraz sama się dowiesz, czy w twojej sytuacji zadziała ona pozytywnie.

Zabieg laminowania brwi poleca się głównie tym paniom, których brwi są z natury bardzo cienkie i słabe, przez co bez przerwy wypadają i nie dają się ujarzmić. Czasem takie włoski mogą wręcz opadać na powiekę. Możesz je dokładnie rozczesać, ułożyć i utrwalić, a one i tak już po kilkudziesięciu minutach przestaną wyglądać dobrze. Laminacja wpływa korzystnie zarówno na prezencję brwi, jak i ich ogólny stan. Po prostu je wzmacnia. Zabieg jest natomiast na tyle prosty, że przeprowadza się go w większości gabinetów kosmetycznych. Możesz udać się na niego do placówki, w której na co dzień przeprowadza się głównie makijaż permanentny brwi Poznań.

Na czym więc on polega? Jak wygląda laminowanie brwi? W pierwszej kolejności kosmetyczka nakłada na włoski specjalistyczny preparat, który ma za zadanie otworzyć łuski. Następnie sięga po neutralizator, by uzyskać odpowiedni kształt łuków i go przy okazji od razu utrwalić. Laminowanie brwi kończy się nałożeniem dodatkowej odżywki, która – jak sama nazwa wskazuje – odżywia brwi i je wzmacnia. Przygotowane w ten sposób włoski są delikatnie zaczesane do góry. Dzięki temu wyglądają naturalniej i momentalnie stają się wizualnie grubsze i zyskują dodatkową objętość.

Profesjonaliści z bogatym doświadczeniem: https://izabelacytrowska.pl/